Onlangs heb ik via een e-mail gereageerd op het verkrijgen van een tegoedbon bij MacDonalds voor 3 menu's voor € 1,--
Daarna zag ik dat het een abonnement was van Radio Planets voor 37,50 per maand!
Gisteren zag ik een aankondiging van... Lees meer
er is 2 x 10euro van mijn rekening afgehaald terwijl ik geen gebruik van Ringcredible heb gemaakt.
Ik heb terugstorting opgevraagd en hoe kan ik voorkomen dat het niet meer gebeurt en waarom is het afgeschreven van mijn rekening??
Lees meer
Ik heb een afschrijving van Ayden en ik heb geen idee waarvan.
Verder geen hulp en info. Lees meer
Op facebook kwam een aanbod voorbij: Voor Euro 1,– kreeg je gratis een Loombandjes pakket.
Aangezien mijn stiefdochter van 4 jaar hier verzot op is ben ik op dit aanbod ingegaan. Op 26-07 ben ik accoord gegaan met een afschrijving... Lees meer
Ik weet niet om welke reden, maar mijn automatische incasso is vervallen.
Wilt u aub dit herstellen, zodat ik Utopia weer 24/7 kan ontvangen! Lees meer
Ik moet u helaas melden dat u van mijn rekening 9,95 heeft afgeschreven daar ben ik het niet mee eens ,volgens mij heeft u mij ergens lid van gemaakt waar ik niets van afweet.
Ik heb laats bij u een CV... Lees meer
Er is 26-8-2014 een bedrag afgeschreven van euro 37,50 van onze rekening bij abnamro , met vermelding van een referentienummer en omschrijving radioplanets?
Tevens is aangegeven dat het hier gaat om een gemachtigde structurele
afschrijving.
Voor ons zijn zowel St. Adyen , als... Lees meer
Ik heb 5 euro betaald voor beltegoed, maar nadat het van me rekening is afgeschreven heb ik niks gekregen.. Lees meer
Ik heb op facebook loombandjes gekocht van 1 euro nu is er via radioplkanets 37,50 afheschreven en de loombandjes heb ik noit gehad . ik denk dat het oiplichters zijn hebben jullie hier al meer over gehoord. Lees meer
Ik heb op 4 aug. 2 artikelen besteld en daarvan is er maar 1 geleverd. Ik betaalde wel 2 x euro 5,95 bezorgkosten Lees meer