Klacht: activeren gratis lot niet meer mogelijk p 27 december

van ampting op 31 december 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 31 december 2013

Een klant van de Postcode Loterij heeft geprobeerd om op 27 december voor 18.00 uur een gratis lot voor de extra trekking te activeren. Volgens de informatie op het briefje moest dit echter voor 28 december gebeuren, waardoor activatie op de 27e niet meer mogelijk was.

Mijn Klacht:

Op 27 december voor 18.00 uur wilde ik mijn lot voor de extra trekking activeren. Op het briefje stond vermeld dat dit voor 28 december moest gebeuren. Was dus al niet meer mogelijk op de 27e

Gewenste Oplossing:

Alsnog mee kunnen doen met extra trekking

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM