Klacht: Actieradius voldoet niet aan beloofde km’s

Fikret76 op 28 oktober 2021 over Dirk Barten Autobedrijf in de categorie Autodealers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Autodealers
Status Open
Datum 28 oktober 2021

F. Asiloglu heeft een Nissan Leaf aangeschaft bij Dirk Barten Autobedrijf, maar ervaart problemen met de actieradius van de auto. In plaats van de beloofde 180 km, haalt de auto slechts 100 km, wat leidt tot frustratie. Hij vraagt om compensatie en een aantrekkelijk inruilvoorstel.

Mijn Klacht:

Beste heren, Een aantal jaren geleden heb ik Nissan Leaf bij u gekocht. Deze auto heeft mij alleen maar ellende gezorgd. Terwijl andere type auto’s met de zelfde type grote accu’s 200 km kunnen behalen, kan die van mij amper 100 km ver komen. Terwijl mij 180 is beloofd is, en op de dashboard 240 km staat. Ik wil een compensatie voor deze ellendige jaren, en een stevige inruilvoorstel.
Hoogachtend,
F. Asiloglu

Gewenste Oplossing:

Betere accupakket voorstel
Betere auto voorstel
Financieel tegemoetkoming

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk Barten Autobedrijf

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk Barten Autobedrijf nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Fikret76
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM