Klacht: niet transparante en misleidende communicatie met t gevolg geen internet, tv en vaste telefonie

Rita Keisrie op 22 november 2019 over ACN Europe b.v. in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 22 november 2019

Een klant van ACN Europe b.v. ervaart misleidende communicatie over de beëindiging van zijn alles-in-1-service, wat resulteert in een gebrek aan internet, tv en telefonie. Ondanks instructies om voor een bepaalde datum contact op te nemen met Ziggo, ontvangt de klant na deze deadline een bericht dat de service verlengd is, wat verwarring en frustratie veroorzaakt.

Mijn Klacht:

171019 mailt ACN dat ze 1611 stoppen met levering van alles-in-1-service en de overeenkomst beëindigen. Vóór 2410 moet ik contact opnemen met Ziggo om m’n abonnement actief te houden, hebben goede aanbiedingen voor de 1ste 6 mnd voor laag bedrag en geen betaling installatiekosten. Een link naar Ziggo wordt meegestuurd. 1810 mailt ACN een correctie link voor bestelling bij Ziggo.
2310 doe ik de bestelling bij Ziggo miv 161119.
2510 mailt ACN (na deadline) dat vanwege grote vraag nd speciale aanbieding die exclusief voor klanten v ACN zijn ontwikkeld en om succesvolle ononderbroken overgang vd service en installatielijnen te garanderen besloten om de service te verlengen tot 11219. Kies tijdens het plaatsen vd bestelling KPN (de huidige onderliggende provider v ACN) als huidige provider met vermelding ve tel nr. voor support als er problemen zijn.Neem niet rechtstreeks contact op met Ziggo. Deze aanbieding is speciaal gemaakt voor klanten van ACN.
611 mailt ACN over automatische incasso die gedaan wordt rond 1111.
Ik heb echter reeds betaald voor periode 1610 -1611 en mail ACN hierover en tav verlenging dat ik hun communicatie verwarrend, slordig en niet transparant en tegenstrijdig vind en ze na deadline niet zonder meer kunnen stellen dat ze hebben verlengd en hun verwezen naar hun eigen informatie mbt beëindiging service en hun advies voor Ziggo die 1611 ingaat.
ACN stelt dat ze het contract 1611 beëindigen en ik een eindafrek. 2511 ontvang. Mbt de factuur zegt ACN dat die gekoppeld is aan periode 2510 tm 2411, omdat ik dan nog klant ben.
Kan ’t niet meer volgen!!!
1511 komt de monteur v Ziggo om t pakket te installeren. Dit kan echter niet, omdat ik geen Ziggo aansluiting heb. Ik heb glasvezel en kpn kabel.
ACN was niet via chat en al helemaal niet op t opgegeven telnr. bereikbaar, bleek trouwens ook t telnr. van Ziggo te zijn. Diverse afd. langer dan 1 u gesproken, maar kon niet geholpen worden. Kon nog wel ziggo gratis opzeggen. Tenslotte ACN gemaild over ’t probleem en gevraagd hoe dit op te lossen.
Sinds 1611 heb ik geen internet, tv evenmin vaste telefonie.
1811 me aangemeld bij een andere provider en moet activatie-aansluitkosten betalen. Heb Ziggo opgezegd.
1811 mailt ACN dat ve handvol adressen niet alle klanten gemakkelijk kunnen overstappen en daarom ze ’t contract wilden verlengen; adviseren een andere provider vóór 112. Als overstap niet kan dan een abonnement te nemen zonder overstap per 112.
Snap het niet meer! Waarom per 112 als het contract 1611 is beëindigd, heb ook geen internet e.d. Factuur loopt door tot 2510. Wanneer moet de overeenkomst met de provider ingaan?
Kan er geen touw aan vastknopen.
Vind het verwarrende, slordige, misleidende en niet transparante communicatie en laakbaar handelen.
Sinds 1611 komt alles op mijn mobiel 4G waar ik nu ook voor moet gaan betalen, omdat ik intussen over mijn bundel heen ben.
ACN heeft mogelijk intern problemen, maar vind dat ze met een goede oplossing voor de klant moet komen. Die heeft immers niet om deze situatie gevraagd.

Gewenste Oplossing:

Betalen van de activa-installatiekosten nieuwe provider, belkosten Ziggo en de kosten buiten mijn mobiele bundel. Tevens snap ik niet meer wanneer mijn nieuwe overeenkomst moet ingaan.
Erkenning dat ze mogelijk overhaast de 1ste mail de deur uit hebben gedaan zonder dit goed uitgedacht te hebben en de verwarrende info beëindigingsdatum dan weer zomaar verlengen met een drogreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ACN Europe b.v.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ACN Europe b.v. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rita Keisrie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM