Klacht: Postadres dementerende moeder niet wijzigbaar

RJMouw op 15 december 2020 over ABN AMRO in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 december 2020
Reactie van het bedrijf:

Op 14 december hebben wij deze klacht in behandeling genomen. Wij hebben in onze reactie uitgelegd wat de oorzaak is en hoe de klant dit kan oplossen. Hier hebben wij verder geen reactie meer op mogen ontvangen en gaan wij...

Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf ABN AMRO
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 15 december 2020

Een zoon van een dementerende moeder heeft contact opgenomen met ABN AMRO om te vragen of de bankafschriften naar zijn adres gestuurd kunnen worden. Ondanks zijn machtiging om betalingen te regelen, weigert de bank een adreswijziging voor de afschriften door te voeren, terwijl een andere bank dit wel mogelijk maakt. De zoon vindt het onbegrijpelijk dat er geen oplossing wordt geboden, gezien de vergrijzing en de situatie van zijn moeder.

Mijn Klacht:

Tel. contact gehad met Abnamro om te vragen of de bankafschriften van mijn dementerende moeder, die is opgenomen in een verzorgingstehuis, naar mijn (haar zoon) adres gestuurd kunnen worden. Ik ben gemachtigd op moeders rekening, kan betalingen regelen, zou zelfs de hele rekening leeg kunnen halen, maar een adreswijziging voor de bankafschriften is niet te regelen. (ING hetzelfde gevraagd en die hebben daar een keurige regeling voor.) Abnamro weigert mee te werken of een oplossing te bedenken. Dit moet toch vaker gebeuren, met de huidige vergrijzing? Het was handig geweest als mijn moeder zelf nog eea had geregeld, maar dat heeft zij, ondanks aandringen van ons, haar kinderen, niet gedaan en nu is zij dermate dementerend dat ze ook niet meer tekeningsbevoegd is.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer Abnamro hier een oplossing voor bedenkt en de bankafschriften van mijn moeder p/a naar mijn huisadres worden gestuurd.

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ABN AMRO in behandeling genomen

Bericht van

5 jaren geleden - Beste heer, mevrouw, Logisch dat de afschriften van uw moeder naar een ander adres gestuurd moeten worden. Mijn excuses dat u telefonisch niet tot een oplossing bent gekomen. Speciaal voor dit soort situaties zijn er onze Financiële Zorgcoaches. U kunt kosteloos een afspraak maken met een zorgcoach. Die helpt u graag verder om dit op te lossen (en om verdere problemen in de toekomst te voorkomen). Op https://www.abnamro.nl/nl/prive/speciaal-voor/senioren/zorgcoach/index.html vindt u alle informatie hierover en kunt u een afspraak aanvragen. Ik ga ervan uit dat onze zorgcoach dit samen met u oplost. Mocht u nog vragen hebben dan hoor ik het graag. Met vriendelijke groet, Rick ABN AMRO Webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ABN AMRO een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ABN AMRO

Heeft op 29 december 2020 om 11:19 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 14 december hebben wij deze klacht in behandeling genomen. Wij hebben in onze reactie uitgelegd wat de oorzaak is en hoe de klant dit kan oplossen.
Hier hebben wij verder geen reactie meer op mogen ontvangen en gaan wij ervan uit dat de vraag inmiddels beantwoord is.

Met vriendelijke groet,
ABN AMRO Webcare

RJMouw

Heeft op 29 december 2020 om 11:37 geantwoord

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Er is kennelijk binnen ABNAMRO geen oplossing voor dit hele simpele probleem. Ik blijf aanlopen tegen een hele starre organisatie die ook niet meegaat met de tijd.

Alle klachten die gemeld zijn door RJMouw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM