Klacht: Abbonnement geannuleerd zonder reden

Musti013 op 14 juni 2019 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 juni 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb als trouwe klant bij Tele2 mijn simonly abbo verlengd met een nieuwe toestel (iphone xs garage sale aanbieding). Achteraf kreeg ik telefoontje dat dit geannulleerd word omdat het alleen mogelijk was voor nieuwe klanten . (Nergens stond dit op de site vermeld en ik kon ook geen nummerbehoud aanvragen). Ik heb mijn simonly opgezegd en als nieuwe klant deze abbo opnieuw besteld. wederom aanbetaling gedaan en omdat ik nog een maand opzegtermijn had voor mijn simonly heb ik bewust het afleverdatum verschoven. Paar dagen later kreeg ik een mail van Tele2 dat mijn bestelling geannuleerd is vanwege krediet onwaardig (tjidens de bestelling werd een lastentoets gedaan en was alles oke) Ik heb gebeld met tele 2 en zij konden ook niet zeggen waarom de bestelling geannuleerd is ze hebben deze check nogmaals gedaan en ik zou gewoon volgens hun een abbo kunnen afsluiten. na 30 min in de wacht gestaan konden ze nog geen duidelijkheid geven waarom de bestelling geannuleerd is. Ik kreeg het advies om opnieuw de abbonement af te sluiten alleen staat deze niet meer online.

Volgens tele 2 was er van alles misgegaan en was deze aanbieding te vroeg online gezet en konden mensen niet telefonisch bestellen.

Ik ben de gedupeerde nu ik voel me zwaar benadeeld. Ik heb mijn simonly al stopgezegd en zit nu zonder abbonement. Ik had de telefoon al de volgende dag kunnen laten bezorgen dan had ik het toestel al en ik denk niet dat tele2 dan de bestelling zou annuleren.

Ik ben al 4 jaar klant bij tele zowiel mobiel als thuis abbonement nooit problemen gehad. Alleen deze ervaring heeft wel een heel erge nasmaak.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag deze abbonement afsluiten want volgende de klantenservice medewerker zouden deze toestellen weer binnenkomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie