Klacht: G Sprik bouw maakt klus niet af!

Bassie66 op 20 maart 2023 over Aannemers in de categorie Klusbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ik ben op 10 juli 2022 in zee gegaan met Gregory Sprik voor het verhelpen van lekkage op ons dak. Kosten 1150,- euro ex btw.
Helaas is de lekkage nooit verholpen en heb ik een tweede bedrijf in moeten huren om dit alsnog te verhelpen.
Tot mijn stomme verbazing meldde dit bedrijf dat de lekkage oplossen 200,- euro zou kosten! Gregory bleek na de klus met onze 1150,- euro lekker op vakantie gegaan te zijn en bleef smoesjes verzinnen om maar niet de klus af te komen maken. Ondanks diverse appjes bleef een oplossing uit en ben ik nu genoodzaakr deze misstanden openbaar te maken. Gregory meldde steeds dat hij het op wilde komen lossen maar na maanden heb ik hier geen hoop meer op en is dit bedrijf niet eerlijk. 1150,- voor een klus vragen die maar 200,- kostte is pure oplichting! Ze kwamen ook alleen maar met een klein stukje lood opdagen op de bewuste dag en dat vond ik al vreemd!

Gewenste Oplossing:

Normaal contact en een deel van de betaalde kosten terug krijgen, de totale klus heeft ons nu meer dan 1500,- gekost!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Aannemers

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Aannemers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bassie66