knutselpakket kerstballen
Klacht van 5104al23mvk op 04 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Pakket is niet compleet, stroken te weinig en stempels ontbreken, kan er maar 6 maken inplaats van 8 Lees meer
Bij Aldi zijn 55 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 49 opgelost (89%). De gemiddelde beoordeling is 5.2/10. Dien een klacht in over Aldi. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Aldi is een supermarktketen die bekend staat om haar lage prijzen en goedkope producten. Bij Aldi kunt u terecht voor al uw boodschappen, zoals brood,... Lees meer >
Aldi is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4552 klachten gemeld over Aldi. In de afgelopen 12 maanden zijn er 55 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 49 zijn opgelost (89%). Aldi is een actief deelnemer op Klacht.nl en reageert direct op klachten via het platform.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over: klacht, aldi, kwaliteit, winkel, kaas. Op basis van de 4552 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Aldi lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 89%.
Stappenplan bij een klacht over Aldi:
1. Neem eerst contact op met Aldi — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: http://www.aldi.nl
U kunt een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Aldi. Bezoek ook de website van Aldi op www.aldi.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.552 klachten over Aldi ingediend, waarvan 57 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Aldi lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.533 van de 4.552 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Aldi gaan over Beschadigd product of pakket van Aldi, Klantenservice problemen met Aldi, Retour en terugbetaling problemen met Aldi. Bekijk alle Aldi klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Aldi is 088-2029300, bereikbaar op ma-vr 09:00-17:00. U kunt ook een klacht over Aldi indienen via Klacht.nl, waar Aldi actief klachten behandelt.
Aldi heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 5,2 op 10, gebaseerd op 22 beoordelingen.
Aldi reageert gemiddeld binnen 2 dagen op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Aldi niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van 5104al23mvk op 04 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Pakket is niet compleet, stroken te weinig en stempels ontbreken, kan er maar 6 maken inplaats van 8 Lees meer
Klacht van Romy0 op 03 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Vandaag zijn we met weer en wind naar de aldi Delfzijl gegaan en daar was zoals gewoonlijk niets bij gevuld en moet je telkens om producten vragen als je een medewerker te pakken kunt krijgen. Een medewerkster had ons gezien voor... Lees meer
Klacht van riekie1956 op 03 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Ik vol me voor de zoveelste keer bedonderd bij de Aldi in Stramproy , bij thuis komst bleek dat ik 1euro teweinig wisselgeld terug gekregen heb nu zullen jullie misschien zeggen waar zurt ze over. De vorige keer produkten teveel... Lees meer
Klacht van elena1 op 03 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Aldi-personeel werkt keihard maar wordt vaak respectloos behandeld door zowel directie als klanten. Daar zou je soms chagrijnig van worden, dat snap ik best. Niet alles is goed te praten maar actie is vaak reactie, klanten weten zich ook beslist... Lees meer
Klacht van A3aanOchten op 01 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Jaren op rij de heeeeeeeeeijkste kerst- (en paas-)broden bij de Aldi gehaald. Op 1/12/2012 ware ze er weer - maar lang zo lekker niet! Wat blijkt? Ze komen niet meer van KB Bakkerij ui Rotterdam maar van Aldi's huisbroodbakker uit Obdam.... Lees meer
Klacht van chantalcindy op 01 december 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
In het Aldi filiaal van Schinnen is de laatste maanden een groot verloop van personeel. Het vaste personeel dat er al jaren zit is in eens verdwenen. Voor een dorps winkel is dit geen voordeel. Vooral niet voor de oudere... Lees meer
Klacht van 091201 op 30 november 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Betreft Aldi Westerschelderstraat Middelburg. Deze Aldi is dagelijks tot 19.00 uur open en op donderdag en vrijdag tot 21.00 uur. Echter vanaf 16.00 uur (misschien ook wel eerder)zijn de versproducten en veel van de houdbare artikelen op. Op mijn... Lees meer
Klacht van denatteklets op 29 november 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
ik wil een klacht indienen al jaren hebben wij koffie pads van de aldi en wel het merk Parc mild zijn gewoon lekker en goed van smaak DIT ZIJN WE GEWEND AL JAREN nou zonder het te zeggen of dat... Lees meer
Klacht van Eric Govaerts op 29 november 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Bij installatie van de op 28 november aangekochte camera had ik een probleem.Zoals aangeduuidt in de blauwe balk onderaan de handleiding belde ik het nummer 0900 400 2001 doch telkens het antwoord dat er een fout is en opnieuw moet... Lees meer
Klacht van hansbvh chauffeurs- en koeriersdiensten op 29 november 2012 over Aldi in de categorie Supermarkten
Ik wil borsteltjes van de SHG dent nabestellen! Lees meer
Prima; ik kreeg direct een nieuwe verpakking.
Compliment van Mutualisme op 26 februari 2026 over Aldi
Oosterheemplein 403, 2721 NG Zoetermeer
Compliment van Monique Jager op 25 februari 2026 over Aldi
Top
Compliment van A J Bouman op 06 januari 2026 over Aldi
Ok
Compliment van [email protected] op 02 december 2025 over Aldi
Helemaal tevreden. Dank je voor de vlotte afhandeling.
Compliment van Koenraad Leendert op 04 november 2025 over Aldi
Men doet wat mogelijk is
Compliment van Botertjedeksel op 12 september 2025 over Aldi
Hopen dat ze dit snel kunnen oplossen!
Is terecht en beetje professionele houding is beter .en als er echt iets is daar 09008844 voor .het valt mee maar komt goed
Compliment van Da molenaar op 01 juli 2025 over Aldi
Prima opgelost ik.had niet goed gekeken
Ik geef een 9 omdat Aldi snel reageert.
Toch een kanttekening:
Kijk, het gaat mij niet om een voucher te krijgen voor een brood.
Waar het mij om gaat is dat in Q4 vorig jaar ook al een exact zelfde klacht bij uw site is geplaatst, over hetzelfde brood.
Nu 6 maand later gebeurd het weer (of nog steeds?)
Tijger Volkoren koop ik 3 broden per keer. Twee gaan de vriezer in (-18 graden)
Na 2 a 3 dagen begint het brood te schimmelen, witte plekjes met groenige spots. Dat zit op de boterham, niet op de korst.
Een productiefout lijkt mij stug daar het vorig jaar ook al is gemeld.
Het lijkt er op dat de bakkerij/leverancier een toevoeging door het meel gebruikt die slecht reageert.
Ik weet dat bakkerijen bv gemalen insecten door het meel mag doen. Dat is iig door overheid/gezondheidsraad vrijgegeven. Ik zeg niet dat zij het doen, maar kan het mij wel indenken.
Ik zou graag zien dat de bakkerij gaat uitzoeken (klacht reproduceren) waar het probleem uit voortvloeit en mij een berichtje stuurt wanneer de kwaliteit van Tijger Volkoren weer als vanouds is.
Groet,
Peter Meyerink,
Almelo