Mijn Klacht:
Was rond 16 uur in AH Putte waar ik een paar dingen wilde kopen. Er waren geen mandjes meer bij de ingang dus zag dat ze bijna allemaal bij de zelfscanning stonden. Toen daar iemand weg ging ben ik naar binnen gegaan en wilde een mandje pakken. Kwam er een personeelslid met de naam Merel naar mij toe die mij als een klein kind de les begon te lezen. Men kan namelijk ook een klant vriendelijk vragen of hij dat niet wil doen omdat dat de bedoeling niet is. Deze juffrouw had duidelijk haar dag niet. Ben het ook niet gewend dat de personeelsleden van deze AH, waar ik al sinds 1973 kom, onvriendelijk is. Manager was er niet vandaar deze klacht.
Daarbij was de koeling met groeten voor 90% leeg, de vlees koeling voor 50% en de losse groenten in bakken voor 70%.
21 Juli is een nationale feestdag in België maar dat is het al decennia lang zo en daar zouden ze met bestellingen toch rekening mee moeten houden..
In afwachting op Uw antwoord
Gewenste Oplossing:
Ik weet dat de meeste personeelsleden van deze AH zeer vriendelijk en behulpzaam zijn en daar heb ik in de afgelopen jaren ook wel over geschreven. Deze juffrouw Merel zou moeten leren hoe ze met klanten om moet gaan


