Mijn Klacht:
Ik heb in zeer goede aanbiedingen 5 paar schoenen gekocht en nog 2 paar zooltjes.
Dit in 3 verschillende bestellingen op verschillende dagen. Daarnaast heb ik de bestellingen aangevuld met nog wat artikelen die ik eigenlijk niet nodig heb.
Op de website word extreem gewaarschuwd dat het artikel niet voor je is gereserveerd (in winkel mandje) en als je de bestelling snel afrond en betaald hebt dat je er dan zeker van bent dat het artikel ook echt beschikbaar is voor je. U raad het al… alle bestelde schoenen heeft JD sports uit mijn bestellingen geannuleerd en de andere artikelen uiteraard wel opgestuurd!
Alle 5 paar schoenen uit de 3 bestellingen zijn geannuleerd. Persoonlijk vind ik dit sterk rieken naar oplichting. Ook op een heel nare manier want van de annuleringen krijg je dan ook geen enkel bericht!
Ik voel me opgelicht! Ik zou het absoluut niet aanbevelen op bij deze webshop aankopen te doen, eigenlijk ik zou het ten zeerste afraden!
En JD Sports mocht u dit lezen dit kan alleen opgelost worden door mij alsnog de door mij bestelde en betaalde schoenen te leveren voor de prijs waarvoor ik het ook gekocht en betaald heb. Onder andere bestel nummer: 744578674
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik mijn bestelde en tevens direct betaalde schoenen alsnog ontvang


