Klacht: Kinderen zonder mondkapje bij de ingang voor een EK sticker

Willemrace op 09 juni 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 9 juni 2021

Een klant uit kritiek op Albert Heijn omdat kinderen zonder mondkapje bij de ingang staan voor EK-stickers, terwijl personeel en klanten zich aan de mondkapjesplicht moeten houden. De klager vindt het onterecht dat kinderen, die al lange tijd binnen zitten, op deze manier worden blootgesteld en stelt voor om de stickers op scholen uit te delen.

Mijn Klacht:

Waarom stickers van EK in deze periode kinderen kunnen er niks aan doen personeel moet mondkapje op en winkeltpupliek je moet je door de kinderen een weg bannen waar is de ander halfe meter kinderen zitten bijna een jaar binnen deel die stickers uit op de scholen kassa is massa

Gewenste Oplossing:

Zie het verhaal

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Willemrace
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer