Klacht: Nota alsof je een abonnement hebt afgesloten

Admax op 28 april 2021 over Bladcadeau in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Bladcadeau
Categorie Magazines
Status Open
Datum 28 april 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik had nog 3 bladcadeau bonnen liggen van verjaardag. Ik naam 3 nummers van tijdschrift Zin, 3 nummers van Fietsactief en puzzelboekjes van Libelle. Na levering kreeg ik rest een nota van Fietsactief alsof ik abonnement had afgesloten. Nu kreeg ik nota van Zin, 79,50 voor het hele jaar. Bij protesteren wordt je doorverwezen naar soort tussenfirma dus je krijgt Bladcadeau niet te pakken. Zij moeten zorgen dat dit niet kan gebeuren. Ik wil geen tijdschriftbonnen meer voor mijn verjaardag. Hoop gedoe !

Gewenste Oplossing:

Ik wil alleen de tijdschriften die ik met de bon betaald heb. Dit is agressieve verkoop.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bladcadeau

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bladcadeau nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Admax
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM