Klacht: Onbereikbaar

Boedewijn op 26 april 2021 over Cheaptickets.nl in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 26 april 2021

Een klant heeft een ticket geboekt via Cheaptickets.nl voor een vlucht van Europa naar Mexico met een tussenstop in de VS, maar ontdekte op het vliegveld dat Europeanen niet toegelaten worden in de VS vanwege Covid-19. Hoewel de tickets niet terugbetaald kunnen worden, is het wijzigen ervan alleen mogelijk via Cheaptickets, maar de klant ervaart problemen met het bereiken van de klantenservice, zowel telefonisch als via Twitter.

Mijn Klacht:

Ik heb een ticket geboekt vanuit Europa via de US naar Mexico. Dit kon zonder problemen alleen worden europeanen niet toegelaten om via de US te vliegen vanwege Covid. Dit stond helaas nergens en kwam ik er pas achter op het vliegveld dat dit niet ging.

Tickets kunnen niet terugbetaald worden maar wel gewijzigd. Dit moet via cheaptickets alleen is Cheaptickets zelf NIET te bereiken. Via twitter lukte het half maar is continue contact op iets echt op te lossen ook onmogelijk.

Gewenste Oplossing:

Even echt (telefonsich) contact. De mogelijkheden doorlopen en klaar.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cheaptickets.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cheaptickets.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Boedewijn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM