Klacht: product niet (compleet) ontvangen.

Carl Ottow op 23 april 2021 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 23 april 2021

Een klant heeft bij Wish een product besteld dat niet compleet is geleverd. In plaats van het bestelde destileerapparaat ontving de klant slechts twee indrukbare trechtertjes, en in een ander geval ontving hij een loze antenne in plaats van het beschreven beeldscherm.

Mijn Klacht:

Ten 2e male is een product (zoals beschreven in advertentie – waar bestelling op gebaseerd was) niet geleverd…..wat arriveerde waren in het ene geval alleen 2 indrukbare trechtertjes ( inplaats van destileer apparaat) en het ander was een loze antenneinplaats van beschreven beeldscherm

Gewenste Oplossing:

Dan wel nasturen van voorgestelde producten...dan wel....betalingsclaim bij Klarna intrekken.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Carl Ottow
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM