Klacht: Tele2 t-mobile

Tajarni op 11 maart 2021 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 11 maart 2021

Een klant heeft problemen ervaren met de overstap naar T-Mobile voor glasvezelinternet, nadat hij zijn contract bij Tele2 heeft laten afsluiten. Ondanks een aanvraag op 28 januari 2021 en beloften van contact door een monteur, heeft hij geen internetverbinding gekregen en voelt hij zich niet serieus genomen door beide bedrijven. De klant is teleurgesteld over de gebrekkige communicatie en de afhandeling van zijn situatie.

Mijn Klacht:

Het begon allemaal onschuldig , wilde hogere snelheid en dat was dus glasvezel … dat heeft tele2 niet maar t-mobile wel ( tele 2 is nu in handen van t-mobile) 28-1-2021 is de aanvraag gedaan bij t mobile monteur zou me bellen , maar helaas niet gebeurt , zou 3 maar glasvezel hebben en 5 maart zou tele 2 mijn contract afsluiten wat ook is gedaan. T-mobile gebeld van Hey er zou contact genomen worden met mij , niet gebeurd , kreeg wel als antwoord je hebt glasvezel maar t moet nog naar je huis worden getrokken en zou nog een maand moeten wachten … eindstand ik heb geen internet meer en geen van beide partijen nemen hun verantwoordelijkheid niet op . Iedergeval dit doe ik niet meer voor de 2e keer belachelijk hoe je wordt behandeld .

Gewenste Oplossing:

Dat ze hun verantwoordelijkheid opnemen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Tajarni
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie