Mijn Klacht:
In tijden van Corona, worden nauwelijks de maatregelen nagestreefd. De karren buiten worden niet schoongemaakt, want personeel deelt mee dat dat op eigen risico is. Meestal worden de mandjes binnen ook niet schoongemaakt. Zelden staat daar iemand te controleren.
Alle andere AH’s waar ik ben geweest worden de karren wel schoongemaakt.
Je verkrijg pas een kar nadat je 50 Eurocent hebt betaald. Meer risico op besmetting.
Regelmatig worden groepen scholieren binnen gelaten, soms ook zonder mondkapjes. Of hele gezinnen met drie kinderen die overal de gangpaden blokkeren.
Het meeste personeel is buitengewoon onvriendelijk. Als je iets vraagt, krijg je geen vriendelijk antwoord. Soms zelfs na 2x vragen een geïrriteerd antwoord.
Wij krijgen het idee dat de sfeer daar behoorlijk verziekt wordt door een manager of een andere leidinggevende.
Veel mandjes op wielen zijn beschadigd, mist 1 wieltje o.i.d.
Bordjes bij de schappen die eraf zijn gevallen worden niet hersteld.
Op ons komt het over dat deze AH verslonst. Het is de enige AH in Hoorn en daardoor wel druk, maar uiterst slecht.
Gewenste Oplossing:
Klantvriendelijkheid, een net antwoord krijgen als je zegt dat er scholieren rondlopen zonder mondkapjes, en niet het antwoord daar hebben wij geen tijd voor.
Ons veilig voelen, doordat de maatregelen inzake Corona worden nageleefd. Op dit moment voelen wij ons niet veilig en wijken uit naar de Deen die er wel alles aan doet. Karren schoon, ook buiten, mensen bij de deur die groepen aanspreekt, dat er maar 1 naar binnen kan etc.
Materiaal vervangen als dit noodzakelijk is.


