Klacht: Producten te betalen die zijn niet besteld

Florentina. op 05 januari 2021 over Pharmaxx in de categorie Apotheken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pharmaxx
Categorie Apotheken
Status Open
Datum 5 januari 2021

Een klant van Pharmaxx heeft producten ontvangen die niet besteld zijn en heeft geprobeerd deze terug te sturen. Het bedrijf heeft echter aangegeven dat terugsturen niet mogelijk is en dat de klant verplicht is om te betalen voor de ontvangen artikelen.

Mijn Klacht:

Ik heb een producten ontvangt die ik niet heb besteld. Ik wou terug te sturen maar ze hebben mij gezecht dat ik mag niet doen en ik ben verplicht om te betalen

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pharmaxx

Reactie van de melder van de klacht Florentina.

5 jaren geleden - Ik ga niets betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pharmaxx nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Florentina.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM