Klacht: Zwarte laag in de pan laat los

evertjan1 op 26 november 2020 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 26 november 2020

Een consument heeft een Tefal koekenpan van 29 cm aangeschaft via een actie bij Deen, maar constateert dat de zwarte antiaanbaklaag na enkele keren gebruik loslaat. Pogingen om het probleem op te lossen via Deen, Blokker en Marskramer zijn niet succesvol geweest, en contact opnemen met Tefal via het contactformulier en telefonisch is ook niet gelukt.

Mijn Klacht:

Goedemorgen.
Wij hebben een tefal koekenpan van 29cm gespaard bij een Deenactie
Nu na enkele keren te hebben gebruikt laat de zwarte antiaanbak laag los.
Supermarkt Deen kan dit niet oplossen,wij zijn bij blokker en marskramer geweest maar deze kenden deze pan niet,en verwezen ons naar de site van tefal.
Heb het contact formulier ingevuld maar kan deze met geen mogelijkheid versturen..ook telefonisch contact lukt niet..

Gewenste Oplossing:

Graag door tefal een nieuwe pan

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door evertjan1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM