Mijn Klacht:
Ik heb sinds oktober een abonnement, met de insteek om lekker te kunnen sporten, echter wordt dit gauw in het roet gegooid en ben ik er nu wel klaar mee.
Meermaals gereserveerd en dan pas later een bevestiging gekregen en dan denk je oke dat zit goed, 2x niet binnen gekomen.
Vanmorgen hetzelfde verhaal en wat gebeurt er? Ik kom weer totaal niet binnen onlangs de reservering.
Verder kan ik letterlijk maar 1x reserveren in de week en de rest gewoon totaal niet, soms de hele week zelfs niet.
Klantenservice gecontacteerd, klachten worden dus mooi niet naar geluisterd ‘ga maar naar een andere basic fit, dit is ivm corona’ en meermaals uitgelegd dat ik met het OV zit, maar toch dat maar vol blijven houden. Hoe kan je zo onbegripvol zijn? Ga maar met het ov, alsof het niks is.
Geen enkel stukje begrip, geen hulp, geen oplossing maar ondertusen wel de volle mep betalen voor amper kunnen sporten een slechte service.
Gewenste Oplossing:
Een oplossing en niet alleen maar zeggen ga maar naar een andere sportschool als je afhankelijk bent van het ov, en dan nog niet vermeld dat elke basic best wel een eindje is.
Of me abonnement kunnen stop zetten, want ik kan geeneens sporten en reserveringen gaan continu mis.
Iets van begrip en een compensatie.

