Klacht: Slechte webshop

a.wareman op 20 november 2020 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 20 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij een bestelling is geen retour formulier, wordt zo moeilijk gemaakt door traag e-mail contact en telefonisch is ook een ramp, daar kun je een uur voor uit trekken. Mijn bestelling is nu op een verkeerd adres beland , het adres van de factuur omdat ik na mijn melding dat ik retour wilde sturen, na 10 dagen een e-mail kreeg met retour adres en ik het inmiddels al had verstuurd naar factuur adres (vanwege binnen 14 dagen) blijkt een verkeerd adres en nu onvindbaar. Heb inmiddels schade van 25 euro en geen product, doordat verzendkosten oplopen. Denk dat ik noch mijn geld,noch het product niet terug krijg en dat is zeer kwalijk.

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als de bestelling vergoed wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Groupdeal

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Groupdeal nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door a.wareman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM