Klacht: Geen bevestiging van abonnement ontvangen, dubbele kosten!

ramir op 17 oktober 2020 over GSMWeb in de categorie Internetshops - Mobiele telefoons

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf GSMWeb
Status Open
Datum 17 oktober 2020

Een klant heeft via GSMWeb een abonnement afgesloten, maar ontving geen bevestiging of simkaart, ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen. Na zes maanden ontving de klant onverwacht een bericht van T-Mobile over de afschrijving van het abonnementsbedrag, terwijl er geen communicatie had plaatsgevonden van GSMWeb of T-Mobile. Hierdoor heeft de klant inmiddels een ander abonnement afgesloten.

Mijn Klacht:

Vorig jaar heb ik via GSMweb een abonnement afgesloten. Ik heb toen een toestel erbij gekregen. Het abonnement zou zes maanden na inschrijving ingaan. In de tussentijd heb ik alleen een toestel ontvangen, verder geen bevestiging bij de provider, geen simkaart, geen bevestiging vanuit GSMweb. Vervolgens heb ik hierover meerdere malen gemaild, om vast te stellen dat alles goed is gelukt. En toen.. geen gehoor vanuit GSMWeb, een maand later weer geprobeerd, geen gehoor.. En het eerst volgende contact is na zes maanden, waarbij ik een berichtje van Tmobile ontvang dat het abonnementsbedrag van mijn rekening afgeschreven gaat worden. Zonder enige aankondiging, bevestiging of reactie te hebben gehad van GSMweb of Tmobile. In de tussentijd heb ik uiteraard een ander abonnement afgesloten, omdat ik helemaal niets meer vernomen heb van GSMweb. En nou zit ik mooi 1 jaar vast aan dubbele kosten. Toen ik mijn verhaal deed bij de klanteservice van GSMweb, kreeg een brutale, ongeschoolde medewerker aan de lijn.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een compensatie voor mijn dubbele kosten ontvangen die zijn ontstaan door het laxe gedrag van de klantenservice.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWeb

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWeb nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ramir
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM