Klacht: meer stelen dan tabak…………. :-(

Mike1944 op 30 september 2020 over Van Nelle in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Nelle has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Van Nelle
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 30 september 2020

Een trouwe roker van de Weduwe van Nelle uitte zijn onvrede over de kwaliteit van de zware shag. Hij merkt op dat er de laatste tijd meer stelen en gruis in zijn pakjes zitten dan tabak, wat hem irriteert. Hij roept het bedrijf op om deze kwestie aan te pakken, anders overweegt hij om te stoppen met het merk.

Mijn Klacht:

Inmiddels rook ik al 50 jaar zware shag van de Weduwe van Nelle, iedere peuk smaakt nog steeds lekker, wél ben ik lichtelijk geïrriteerd, óf er zit meer gruis dan tabak in mijn pakje óf, dat is de laatste tijd het geval, er zitten écht onbeschofte stelen in mijn pakje, soms zelfs meer stelen dan tabak………!
Moet dat nu ?
Van Nelle moet het wél van haar fans hebben….., dus doe iets aan die rotzooi in mijn pakjes shag aub. of ik vraag echtscheiding aan….

Gewenste Oplossing:

Als er weer TABAK in mijn gekochte pakje zit en géén rotzooi....................!

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Nelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Nelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mike1944
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM