Klacht: Melkan volle kwark met stracciatelli

[email protected] op 28 september 2020 over Melkan in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Melkan
Status Open
Datum 28 september 2020

Een consument heeft een klacht ingediend over de Melkan volle kwark met stracciatelli. Bij het openen van de verpakking ontdekte de klant geen chocoladevlokken en vond de smaak niet aangenaam.

Mijn Klacht:

Ik opende de emmer kwark met stracciatelli en zag geen chocoladevlokken ook was de smaak niet lekker.

Gewenste Oplossing:

Als ik een goed produkt ontvang, dat in ieder geval. Ik ben echt teleurgesteld in de kwaliteitscontrole van het bedrijf.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Melkan

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Melkan nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM