Mijn Klacht:
geachte medewerker,
in december 2018 heb ik me in laten schrijven bij basic fit n.a.v.. een 3- maandelijkse aanbieding.
Er is mij verteld dat na het verstrijken van de proefperiode, het abonnement automatisch zou stoppen, tenzij ik aangaf om het te willen verlengen.
Wegens trieste prive omstandigheden ben ik daarna niet meer in de gelegenheid geweest om te kunnen sporten.
Bij controle van de bankafschriften kwam ik er vandaag achter dat er nog maandelijks een bedrag wordt afgeschreven. Ik ben direct naar het filiaal in Middelburg gegaan en heb nog eens aangegeven dat ik in de veronderstelling leefde dat ik geen abonnement had maar aan de maandelijkse afschrijvingen zag dat er blijkbaar nog e.e.a. doorliep. Dit heb ik direct laten stoppen . Dit is gelijk online geregeld door één van de medewerkers aan de balie.
Nu wil ik u vragen; is er wellicht een administratieve fout gemaakt waardoor er al die tijd maandelijkse afschrijvingen doorliepen?
Zo ja wil u u vragen e.e.a. te restitueren..
Mocht dit niet het geval zijn wil ik een beroep doen op jullie coulance en (gedeeltelijke) restitutie vragen van het betaalde bedrag. Immers ik ben aantoonbaar nooit wezen sporten bij Basic fit. het zou gaan om een totaal bedrag aan afschrijvingen van 366.42 euro. (excl. 92.98 in 2018)
Hopend op een spoedig antwoord verblijf ik.
Mvg
Anna Moeskambarjants.
Gewenste Oplossing:
restitutie gehele bedrag dan wel gedeeltelijke restitutie.

