Mijn Klacht:
Geachte heer/mevrouw,
Sinds mijn inschrijving bij basic fit, heb ik vanaf het begin de medewerkers van Basic Fit gevraagd om mijn rekeningn te wijzigen. Ik heb dit persoonlijk doorgegeven, via de e-mail en via whatsapp. De rekeningn is nooit gewijzigd door de medewerkers, waardoor ik bij elke bezoek via de automaat moest betalen.
Ik ontving herhaaldelijk betalingsherinneringen, terwijl ik al een wijziging van mijn bankrekening had doorgegeven. Ik heb drie keer via de automaat mijn gegevens gewijzigd. Hiervan kreeg ik ook een bevestiging, maar het was nog steeds niet gewijzigd.
Op een gegeven moment heb ik via whatsapp nogmaals aangegeven of mijn rekening gewijzigd kon worden. Ik kreeg geen reactie en werd geblokkeerd.
Ik ben herhaaldelijk gebeld en via de e-mail benaderd om z.s.m. te betalen, terwijl ik zes maanden aangaf om mijn rekeningn te wijzigen. Vervolgens heb ik besloten om uit te schrijven, wat ik overigens erg jammer vond.
Gedurende de periode van COVID-19 had ik alle rekeningen betaald, terwijl Basic Fit gesloten was.
Ik verzoek u om het te veel betaalde geld terug te storten op mijn rekening. Deze zal ik later doorgeven i.v.m. privacy.
Tot slot wil ik weten hoe het komt dat ik zes maanden met dit probleem moest rondlopen en er geen oplossing voor was?
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn te veel betaalde geld terug krijg.


