Klacht: Er wordt zomaar geld afgeschreven zonder toestemming

xdevenyyyx op 19 augustus 2020 over luxplus.nl in de categorie Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf luxplus.nl
Status Open
Datum 19 augustus 2020

Een klant van luxplus.nl heeft ontdekt dat er sinds mei maandelijks 8,95 euro van zijn rekening wordt afgeschreven voor een lidmaatschap, waarvan hij niet op de hoogte was. Hij had slechts een eenmalige bestelling geplaatst van twee kleine producten en vindt het onterecht dat er zonder zijn toestemming geld wordt afgeschreven.

Mijn Klacht:

Ik zie net dat al vanaf MEI geld wordt afgeschreven iedere maand. 8,95 van luxplus, ooit een bestelling g op gedaan van 2 kleine producten van nog geen 8 euro samen. Vervolgens wordt nu iedere maand geld afgeschreven voor een zogenaamd lidmaatschap waar ik niks van af wist ??? Dit kan toch niet zomaar !?!?

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over luxplus.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over luxplus.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door xdevenyyyx
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten