Klacht: Geen voucher/refund

n.aarnink op 13 augustus 2020 over eDreams in de categorie Online Vliegtickets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf eDreams
Status Open
Datum 13 augustus 2020

Een klant heeft twee vliegtickets geboekt naar Havana via eDreams, die zijn geannuleerd vanwege Corona. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via telefoon en e-mail, heeft de klant geen reactie ontvangen en maakt zich zorgen over het ontbreken van een voucher of terugbetaling. De klant is bezorgd dat eDreams mogelijk failliet gaat, waardoor het moeilijk wordt om een vergoeding te ontvangen.

Mijn Klacht:

2 tickets geboekt naar Havana met Air Canada via eDreams met vertrek afgelopen juli. Deze zijn geannuleerd vanwege Corona, allemaal volkomen logisch maar ik hoor helemaal NIKS van edreams. Meerdere keren gebeld, waarbij je tijden in de wacht staat en niemand te pakken krijgt, mails verstuurd maar deze komen niet aan. Ik hoef niet perse mijn geld terug, zou genoegen nemen met een voucher, dit mag ook best even duren maar niks laten horen en onbereikbaar zijn slaat helemaal nergens op. Ik ben bang dat Edreams straks klapt en we allemaal kunnen fluiten naar onze vouchers / refunds.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een voucher / refund krijg of in eerste instantie tenminste (uitgebreide) info hierover, zeker in het geval van een voucher; hoelang geldig, bij welke maatschappijen, geldig voor meerdere vluchten etc.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over eDreams

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over eDreams nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door n.aarnink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM