Klacht: Data snel limiet

yucelozyasar op 23 juli 2020 over Lyca mobile in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 23 juli 2020

Een klant van Lyca Mobile ervaart problemen met de snelheid van zijn internetbundel van 7GB, die slechts 120kb per seconde bedraagt. Hij is ontevreden over de dienstverlening en overweegt over te stappen naar een andere provider als het probleem niet wordt opgelost. De klant uit zijn frustratie over de situatie en de kwaliteit van de service.

Mijn Klacht:

Ik heb een bundel gekeregen dat er 7gb internet was. Nu heb ik bijna nooit datalimiet. Het werkt met 120kb per second. Wat wen mooie he? Het kan niet op zijn. Super oplossing.
Als het niet oplos ga ik meteen andere bedrijf gebruiken. Wat jammer..echt jammer
Jullie krijgen geld en werken niet goed
Schaam jullie

Gewenste Oplossing:

Ik was tot gisteren tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lyca mobile

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lyca mobile nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door yucelozyasar
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie