Klacht: Veel te lang moeten wachten op bestelling

Chantalgerritsen op 21 juli 2020 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 21 juli 2020

Een klant van McDonald's in Apeldoorn heeft geklaagd over een lange wachttijd van 30 minuten voor hun bestelling, die nog niet was geleverd. Daarnaast moest het personeel om de bon vragen, omdat de bestelling vermoedelijk kwijt was. De klant suggereert dat het bedrijf meer personeel moet aannemen om dergelijke problemen te voorkomen.

Mijn Klacht:

Beste mac,

Wij zitten bij de mac in Apeldoorn. Hebben 30 minuten geleden besteld en het eten is er nog niet. Ik vind dit echt schandalig. Ook hebben ze om onze bon moeten vragen omdat ze vermoedelijk onze bestelling kwijt zijn. Misschien meer personeel daar aannemen?

Groet, ontevreden klant

Gewenste Oplossing:

Als me eten op tijd komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chantalgerritsen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM