Klacht: Klacht witte rijst

Nicole1974. op 04 maart 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 maart 2020

Een klant heeft ervaren dat de witte rijst van het Jumbo merk na het koken plakkerig is, in tegenstelling tot eerdere ervaringen. Voorheen was de rijst droog en korrelig, maar recentelijk lijkt de kwaliteit te zijn verslechterd. De klant merkt op dat dit probleem niet voorkomt bij het Lassi merk rijst.

Mijn Klacht:

Kocht altijd de witte rijst van het jumbo merk. Maar de laatste tijd is het totaal geen droge korrel meer na het koken maar 1 plakkerige rijst. Dit is bij lassi merk niet het geval. Wel vreemd want ik gebruikte altijd het jumbo merk.

Gewenste Oplossing:

Als de rijst weer goed te koken is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nicole1974.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer