Klacht: Ebook gekocht maat niet gekregen

daantje214 op 07 januari 2020 over Kobo Books in de categorie Boeken, Internetshops - Boeken en tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kobo Books
Categorie Boeken
Status Open
Datum 7 januari 2020

Een klant heeft een e-book besteld via de Kobo-app en betaald, maar ontving het boek niet vanwege een foutmelding. De klant voelt zich benadeeld en beschouwt de betaling van €7,99 als verloren.

Mijn Klacht:

Ik heb gisteren een e book besteld via kobo app, betaald en er staat oeps er ging iets fout. €7,99 weggegooid want na alle handelingen heb ik het bestelde boek niet gekregen

Gewenste Oplossing:

Als ik me geld heb terug gekregen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kobo Books

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kobo Books nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door daantje214
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM