Klacht: Hoge annuleringskosten

delftblue40 op 12 december 2019 over Wooning Keukens, Sanitair in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wooning Keukens, Sanitair has resolved this complaint
Klacht opgelost op 16 december 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste heer Brandenburg, Spijtig om te vernemen dat u niet tevreden bent over hoe wij om gaan met een annulering. U klacht heb ik doorgestuurd naar mijn collega van de afdeling Financieel Juridische Zaken en van haar heb ik vernomen...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 12 december 2019

Een klant van Wooning Keukens en Sanitair uit zijn onvrede over hoge annuleringskosten na het plaatsen van een order voor een badkamer. Na het ondertekenen van de opdrachtbevestiging bleek de prijs te hoog, en de klant wilde de overeenkomst annuleren, maar moest hiervoor 30% annuleringsboete betalen. De klant waarschuwt anderen om voorzichtig te zijn met het ondertekenen van contracten, omdat dit kan leiden tot aanzienlijke kosten.

Mijn Klacht:

Eind oktober helaas binnen gestapt bij Wooning. Je wordt snel in een opdrachtbevestiging gepraat . Bij thuiskomst de ontgoocheling .
Veel te hoge prijs voor de badkamer (en dan had je nog korting) . Je wilt van opdracht af . Maar dat gaat niet zomaar . U moet 30 % annuleringsboete betalen. Waarvoor???? voor het opstellen van een order?? Waarschuwing aan een ieder , plaats geen handtekening , dit kost je zomaar 3000 euro .
Je komt niet meer van ze af . Ze hebben een afdeling die zich volledig richt op het incasseren van annuleringskosten ( zie de standaardteksten)

Gewenste Oplossing:

Wanneer de annuleringskosten in relatie staan tot de werkelijke kosten .
In dit geval enkel administratiekosten . Zelfs dit is bedenkelijk . He topstellen van een orderopdracht behoort tot de business ,met het risico dat de opdracht niet door gaat .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Wooning Keukens, Sanitair over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Wooning Keukens, Sanitair in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Wooning Keukens, Sanitair een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Wooning Keukens, Sanitair

Heeft op 16 december 2019 om 14:35 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer Brandenburg,

Spijtig om te vernemen dat u niet tevreden bent over hoe wij om gaan met een annulering. U klacht heb ik doorgestuurd naar mijn collega van de afdeling Financieel Juridische Zaken en van haar heb ik vernomen dat zij u een schikkingsvoorstel had gestuurd van 15%. Indien u hier alsnog gebruik van wenst te maken dan hoort zij dat graag.

Met vriendelijke groet,

Thea Pietersen - Wooning Keukens en Badkamers

Alle klachten die gemeld zijn door delftblue40
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM