Klacht: Aankoop Finlux tv 29-11-2019

JanToledo op 29 november 2019 over Vomar in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vomar
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 29 november 2019

Een klant heeft een klacht ingediend over de aankoop van een Finlux tv bij Vomar op 29 november 2019. Volgens de klant ontweek de geleverde tv de specificaties uit de advertentie, waaronder het aantal HDMI-aansluitingen, de afmetingen en de beeldkwaliteit. De verpakking was bovendien een kale kartonnen doos, wat niet overeenkwam met de verwachtingen.

Mijn Klacht:

De tv die ik in de winkel mee kreeg was een andere tv dan waar mee geadverteerd werd. Het begon al met de verpakking. Was een kale kartonnen doos die niets van gelijkenis had als uit de advertentie.Ook zouden er 4 hdmi aansluitingen zijn maar dat waren er maar 3. Ook de afmetingen waren niet gelijk aan wat het hoorde te zijn. Beeldkwaliteit was ook niet zo scherp ls beloofd.

Gewenste Oplossing:

Als ik de tv krijg waarmee geadverteerd werd of anders geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vomar

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vomar nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door JanToledo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer