Klacht: Geen hulp bij icloud die geblokkeerd is

Maya007 op 25 oktober 2019 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 25 oktober 2019

Een klant heeft een iPhone voor zijn zoontje gekocht, maar kan deze niet gebruiken omdat het iCloud-account geblokkeerd is. Ondanks herhaaldelijk indienen van bewijs van aankoop en duidelijke communicatie met Apple, ontvangt de klant geen hulp meer en blijft de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een iPhone voor mijn zoontje gekocht. Bij het instellen heeft hij zomaar wat ongevoerd en weet hij biet meer wat zijn iCloud gegevens zijn of zijn beveiligingsvragen. Nu heb ik zoveel keren een bewijs van aankoop gestuurd met serie nummer en alles wat ze vroegen. In het begin stuurden ze me een mail terug dat de gegevens niet voldoende waren of niet leesbaar waren. Ik heb elke keer weer een mail gestuurd met duidelijke aankoopbon. Nu reageren ze zelfs biet meer. Ik heb dus een iPhone die een paar maanden oud is en waar ik niks mee kan doen.

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik willen dat ze het probleem met de iCloud oplossen zodat we de iPhone terug kunnen gebruiken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maya007
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM