Klacht: benaderd door mensen van landelijke energiebedrijf

winograd op 03 september 2019 over Nationale Energie Vergelijker in de categorie Vergelijkings websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Nationale Energie Vergelijker has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 september 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Wij betreuren het enorm dat u zich genoodzaakt voelde om uw klacht hier te plaatsen en bieden u daar onze excuses voor aan. Hartelijk bedankt voor uw feedback. Helaas hebben wij momenteel niet voldoende informatie voorhanden om uw...

Status Opgelost
Datum 3 september 2019

Op 3 september 2019 ontving een klant een telefoontje van een man die zich voorstelde als medewerker van een landelijke energiebedrijf. Tijdens het gesprek werd de klant onder druk gezet om persoonlijke gegevens, waaronder het bankrekeningnummer, te delen en werd er gesuggereerd om over te stappen naar een andere energieleverancier. Na het weigeren van de overstap, beëindigde de man het gesprek op een onbeleefde manier, wat leidde tot bezorgdheid bij de klant over mogelijke gevolgen.

Mijn Klacht:

Vandaag 3 september 2019 om 19.52 uur was ik door een man van landelijke energiebedrijf gebeld. Hij zij dat mijn energie tarieven kunnen worden verlaagt omdat ik te veel betaald. Ze hebben alle mijne gegevens gevraagd en ook mijn bankgirorekening. Op ene en andere manier uitlokten ze mijn bankrekening. De man zij dat hij Musa heet.Uiteindelijk de man zei dat ik naar andere energiebedrijf moet overstappen. Ik begon zeggen dat ik naar de andere leverancier niet wil overstappen en hij op een grove manier schreeuwde tegen mij dat hij niets zal meer doen om tarieven te verlagen en stopte met dit gesprek. Ik begrijp nu dat ik een fout gedaan om mijn rekening nummer te zeggen. Ik klacht over deze bedrijf en ik ben over gevolgen bezorgd. Ik hoop dat U mij kunnen helpen. Met vriendelijke groet.

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet tevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Nationale Energie Vergelijker over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Nationale Energie Vergelijker in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Nationale Energie Vergelijker een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Nationale Energie Vergelijker

Heeft op 11 september 2019 om 13:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Wij betreuren het enorm dat u zich genoodzaakt voelde om uw klacht hier te plaatsen en bieden u daar onze excuses voor aan.

Hartelijk bedankt voor uw feedback. Helaas hebben wij momenteel niet voldoende informatie voorhanden om uw klacht naar behoren op te lossen.

Wij willen u vriendelijk verzoeken om contact met ons op te nemen via onze klantenservice via [email protected] zodat wij samen aan een gepaste oplossing kunnen werken.

Hopende u hierbij voldoende te hebben geïnformeerd.
Hartelijke groet,
Nationale Energie Vergelijker

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM