Klacht: Blazer kapot

Tarasharawi op 20 juni 2019 over Bershka in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bershka
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 20 juni 2019

Een klant heeft een blazer gekocht die na één keer dragen van binnen is geschuurd en is gaan pluizen. Tijdens een bezoek aan de winkel in Eindhoven werd de klant onbeschoft behandeld door de manager, die aangaf niets te kunnen doen aan het probleem. De klant vindt deze behandeling onacceptabel.

Mijn Klacht:

Na 1 keer was is mijn blazer van binnen geschuurd en is die gaan pluizen. In de winkel geweest, op een hele onbeschofte manier behandeld door de manager van Eindhoven genaamd André. Hij weet niks van hoe die met klanten moet omgaan. Er werd mij verteld dat hij niks kan doen en het zo is. Dit vind ik belachelijk

Gewenste Oplossing:

Nieuwe blazer of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bershka

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bershka nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM