Mijn Klacht:
Ondergoed nog aan de verpakking vast genaaid mag niet geruild worden. Bij de kassa had ik hierop gewezen moeten worden, dit is niet gebeurd.
Hierover in gesprek gaan met een medewerkster was onmogelijk omdat zij heel onbeschoft voor afronden van het gesprek simpelweg weg liep. (Kalende dame leeftijd ongeveer 50 jaar)
Klantenservice gebeld. Klantenservice gaf aan de situatie te begrijpen en adviseerde mij in gesprek te gaan met de filiaalhoudster.
Dit mede omdat het ondergoed in dit filiaal doorgaans over de grond verspreid buiten de verpakking ligt (en ik een verpakking intact en schoon ondergoed kom passen)
Van klantenservice netjes een service nummer ontvangen.
De filiaalhoudster enige dagen daarna gesproken. Die begint al te lachen voordat ik mijn 1e zin uitgesproken heb. Kortom: die lacht mij recht in mijn gezicht uit.
Het betreft het filiaal in Alkmaar centrum.
Gewenste Oplossing:
Als action het ondergoed retour neemt.


