Mijn Klacht:
Mijn computer zou in aanmerking komen voor een nieuw
Retinascherm, hiervoor heb ik Div malen contact gehad met de Apple support. Vervolgens heb ik een afspraak gemaakt en computer weg gebracht bij 1 van de Apple
Stores in Nederland,
De reparatie zou 2 dagen duren.
Vervolgens krijg ik de dezelfde dag bericht van de Apple store dat ze mijn Apple Mac book geen nieuw retina scherm kunnen geven dit ivm dat er volgens Apple waterschade aan mijn laptop is geweest. Dit is mij onbekend. Er zijn oxidatie sporen gevonden op bepaalde onderdelen. Ik zou deze eerst moeten laten repareren.
Kosten: € 1.490 euro. Vervolgens zou ik dan misschien in aanmerking komen voor een nieuw scherm. Aanschafwaarde van de laptop was € 1.080.
Vervolgens met de Apple support gebeld en zij kunnen niets doen i.v.m. garantie.
Dat vind ik niet zo sjiek, niemand die mij hiervoor over geïnformeerd heeft. M.a.w. je maakt een productiefout. Je zegt wereldkundig dat je hem gaat repareren maar verteld niet onder welke voorwaarden.
Gewenste Oplossing:
Als ze mijn scherm repareren of gewoon een nieuwe teruggeven.

