Klacht: Web shop werkt niet

imary op 24 februari 2019 over Intertoys in de categorie Speelgoedwinkels - Ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Intertoys
Status Open
Datum 24 februari 2019

Een klant van Intertoys ervaart problemen met de webwinkel, waardoor het niet mogelijk is om een bestelling te plaatsen met een gift-card. De klant uit zijn frustratie over de storingen en het gebrek aan communicatie over cadeaukaarten, ondanks de vele reclame-e-mails die eerder zijn ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik wil iets bestelen om mijn laatste gift-card te gebruiken – web shop werkt niet !!! Storingen …..of super grote oplichting in Nederland !!!
Ze kunnen vroeger duizend reclame e-mails sturen , maar niks over de cadeau cards naar een oude klant :((((((((((((((

Gewenste Oplossing:

.........

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Intertoys

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Intertoys nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM