Klacht: Doorrijden bij bushalte

Silas99 op 08 januari 2019 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 8 januari 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Silas99, Wat jammer om te lezen dat je deze ervaring hebt met 1 van onze chauffeurs. Ik kan me goed voorstellen dat je hier enorm van baalt. Wij hebben je klacht doorgestuurd naar de verantwoordelijke manager. Wij hebben de...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 8 januari 2019

Een reiziger uit Horst heeft een klacht ingediend over een buschauffeur van Arriva die de halte Frans Wolterstraat voorbijreed, ondanks dat de reiziger op tijd aanwezig was. Dit voorval leidde ertoe dat de reiziger een belangrijk gesprek op school miste. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb de laatste tijd met de maaslijn problemen veel meegemaakt kwa storingen van Arriva. Hiervoor heb ik nooit een klacht ingediend. Maar wat mij vanochtend is overkomen kan echt niet door de beugel. Het zit zo; ik woon in Horst en moet meestal als enige opstappen bij de halte ”Frans wolterstraat buslijn 89. de bus komt om 7:53 dus ik zorg er altijd voor dat ik er om 7:497:50 sta. Vandaag (8-1-2019) had ik een belangrijk gesprek op school dus het was noodzaak dat ik die bus zou halen. Wat de oh zo leuke buschauffeur vervolgens doet is onbegrijpelijk, hij rijdt namelijk gewoon de halte voorbij terwijl ik er toch duidelijk wel stond. Nu heb ik mijn gesprek gemist hoewel ik wel op tijd zou zijn gekomen als meneer de buschauffeur gewoon zijn werk deed en stopte bij de haltes waar hij moet stoppen.

Gewenste Oplossing:

Mijn tevredenheid naar Arriva toe is al een langere tijd ver te vinden, zoals voor de meeste studenten die met Arriva naar Nijmegen moeten reizen. Echter zal een excuus namens Arriva voor deze vervelende situatie wel op prijs gesteld worden door mij. Nogmaals ik heb nog nooit een klacht ingediend ondanks alle problemen die Arriva al heeft veroorzaakt voor studenten die op tijd in hun les moeten zitten. Dit was een uitzonderlijke dag waarin ik graag gewoon op tijd had willen komen. Dat er een storing is kan Arriva niets aan doen als het aan ProRail ligt. Waar Arriva wel iets aan kan doen is dat hun werknemers gewoon hun werk fatsoenlijk uitvoeren en gewoon stoppen op de haltes waar zij moeten stoppen (vooral als er iemand staat te wachten!).

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 08 januari 2019 om 11:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Silas99,

Wat jammer om te lezen dat je deze ervaring hebt met 1 van onze chauffeurs. Ik kan me goed voorstellen dat je hier enorm van baalt.

Wij hebben je klacht doorgestuurd naar de verantwoordelijke manager. Wij hebben de verantwoordelijke manager verzocht de situatie te onderzoeken en te bespreken met de chauffeur. Dit gesprek vindt plaats op basis van hoor en wederhoor. Wij bieden onze excuses aan voor het ongemak dat je hierdoor hebt ondervonden.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.comArrivaNederland

Met vriendelijke groet,

^Jessica
Medewerker klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten