Klacht: Qbuzz lijn 90 – GelkenesUtrecht centraal.

Ingeversluis2601 op 18 december 2018 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 18 december 2018

Een reiziger heeft een klacht ingediend over de nieuwe dienstregeling van Qbuzz voor lijn 90, die sinds anderhalve week van kracht is. Hij ervaart dat de bussen tijdens de spits nooit op tijd vertrekken en dat er regelmatig geen bussen komen opdagen, wat leidt tot lange wachttijden. Daarnaast vindt hij de omleiding via Papendorp onzinnig, omdat dit de vertragingen verder verergert.

Mijn Klacht:

Beste heermevrouw,

Sinds anderhalve week heeft QbuzzUov de dienstregeling van lijn 90 (voorheen Arriva) overgenomen. Ik wil graag een klacht indienen wat betreft deze dienstregeling. Het is momenteel een schande en een zeer slechte reclame voor Qbuzz. In deze anderhalve week is de bus tijdens de spits, nog geen één keer op het aangeven tijdstip vertrokken, iedere dag moet ik minimaal één uur wachten doordat er GEEN bussen komen opdagen. Dit wordt ook niet aangegeven op de diverse apps en borden op het station. Dit is uiterst irritant, vervelend en onacceptabel.

Daarnaast gaat, sinds de nieuwe dienstregeling, lijn 90 door Papendorp. Ik ben van mening dat dit uiterst zinloos is. Hierdoor lopen de bussen erg veel vertraging op en duurt het uiteindelijk ook langer voor mij (en de andere reizigers) voordat ze op hun eindbestemming komen.

Ik heb dit nu anderhalve week aangekeken, maar ik ben er nu echt klaar mee!! Ik hoop dat deze klacht serieus wordt genomen en dat zo spoedig mogelijk de dienstregeling verbetert en dat ELKE bus komt opdagen in plaats van dat er bussen vervallen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als de bus niet meer door Papendorp gaat, maar de oude route weer neemt zoals Arriva ons vervoerde. Daarnaast komt erbij dat elke bus op de aangegeven tijd op de bestemming is. Natuurlijk kan er wel eens vertraging voorkomen, maar niet zoals het momenteel is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qbuzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qbuzz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten