Klacht: de telefoon en het hele langen wachten

jopie smit op 01 december 2018 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 1 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

hier een hele boze klant,al jaren klant bij jullie te zijn ging ik ook met mn mobiel bij jullie daar begon het gedonder al,3 pogingen gedaan om dat over te laten schrijven 2keer geen tijd ,vroegen of ik terug wilde bellen.Ben nog zo gek geweest om dat te doen,krijg ik nota bene nog een rekening van jullie van 39.36 hele slechte servus.Ben nog niet klaar komt mn factuur binnen ,wat dacht je wat 17.00 euro meer betalen om dat ik veel te lang moest wachten bij jullie.Maandag ging ik informeren hoe het allemaal kon ,ja mevrouw te lang met 09 gebelt allemaal door jullie schuld,en die maandag heb ik ander half uur zitten wachten tot ik iemand aan de lijn had die me wat kon vertellen

En wie gaan die kosten betalen .ik dus niet he,ik hoop dat jullie mijn klacht serius nemen ,ging er van uit dat ik verdeliger uit was kost me het weet ik niet hoeveel telefoon kosten,Ben benieuwd

Gewenste Oplossing:

Ik zou het erg fijn vinden als de gemaakte kosten, voor het afsluiten van het abonnement en het telefonisch contact, worden vergoed.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie