Klacht: Service van tele2 en klacht Huawei p20 Pro

[email protected] op 24 november 2018 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 november 2018

Een klant heeft de Huawei P20 Pro aangeschaft vanwege de IP67-certificering, maar de telefoon overleefde geen 10 seconden onder water. Na contact met Tele2 kreeg de klant te horen dat de leverancier geen schadevergoeding biedt voor waterschade, ondanks de claims over de waterbestendigheid van het toestel. De klant uit zijn onvrede over de service van Tele2 en raadt aan om niet voor de Huawei P20 Pro te kiezen, vooral niet via Tele2.

Mijn Klacht:

Gekozen voor de Huawei P20 Pro omdat deze ip67 gecertificeerd zodat als ik de telefoon eens uit mijn handen laat vallen in bad, deze het toch overleefd. Nou niet dus, telefoon na 10 seconden onder water op circa 30 cm diepte heeft het niet overleefd. Jammer aangezien deze telefoon er toch om bekend staat.

Contact op genomen met Tele2 die aangeven dat de leverancier waar zijn mee werken niks vergoed mbt waterschade. Gevraagd waarom zij als verkoop argument gebruiken dat de telefoon tot 1 meter onder water kan tot 30 minuten terwijl dit niet kan. Kon hierop geen antwoord alleen een reperatiekosten indicatie.

Mijn advies: ga niet voor de Huawei p20 pro en Als je dit dan toch doet sluit het niet af bij Tele2.

Tele2 slechte service en niet na komen van afspraken

Gewenste Oplossing:

Kosten van schade vergoed wordt

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie