Klacht: slechte aansluiting Kerkrade maastricht

johan..... op 12 november 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 november 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Johan, Het spijt me dat je vanmorgen (omdat de trein te laat vertrok uit Kerkrade) de aansluiting op de sneltrein naar Maastricht het gemist. Ik snap dat dit erg vervelend was, vooral ook omdat er geen informatie over deze...

Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 12 november 2018

Een reiziger heeft geklaagd over herhaaldelijke vertragingen van de trein vanuit Kerkrade Centrum naar Maastricht, waardoor hij zijn aansluiting op de sneltrein miste. Dit probleem heeft zich al meerdere keren voorgedaan en er was geen communicatie over de vertragingen. Daarnaast wordt er geklaagd over te korte aansluitingen en overvolle treinen door het gebruik van te kleine treinstellen.

Mijn Klacht:

vanochtend trein te laat vertrokken uit kerkrade centrum om 7.30
daardoor aansluiting sneltrein maastricht gemist dat is deze maand al 2 keer gebeurt .er werd ook niet om geroepen wat hier voor de reden is .
het is ook zo dat de aansluiting veel te kort achter elkaar is ,want als trein uit kerkrade centrum al 1 minuut vertraging heeft moet je gewoon rennen om de aansluiting sneltrein maastricht niet te missen
hier door te laat op werk vergadering.en ook worden er vaak veel te kleine treinstellen in gezet . OVERVOLLEN TREINEN !!!!!!!

Gewenste Oplossing:

alles jullie eens beter naar klachten luisteren ,en zorgen voor een goede oplossing !!!!!!

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 12 november 2018 om 10:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Johan,

Het spijt me dat je vanmorgen (omdat de trein te laat vertrok uit Kerkrade) de aansluiting op de sneltrein naar Maastricht het gemist. Ik snap dat dit erg vervelend was, vooral ook omdat er geen informatie over deze vertraging was.
Ik heb voor je gekeken, maar helaas ook geen informatie kunnen vinden over deze rit.

Je geeft ook aan dat de trein vaak overvol is. Tijdens de spits wordt al ons beschikbare materieel ingezet en zo eerlijk mogelijk verdeeld.
Ik heb je klacht doorgestuurd naar de regio met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Onze excuses voor al het ongemak dat je had.

Mocht er onverhoopt in de toekomst weer eens iets zijn dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, Facebookaccount of ons online contactformulier: https:bit.ly2aSlk6X

Met vriendelijke groet,
^Petra
Medewerker Klantenservice Arriva

johan.....

Heeft op 13 november 2018 om 18:03 geantwoord

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

zorg er voor dat jullie beter geinformeerd worden .
en doei ets aan de klachten .
ook vandaag weer zie ik mensen die met de interciity aankomen in hrl gewoon rennen om de trein naar kerkrade niet te missen als resultaat dat er ook nu weer 6 a 8 personen gewoon deze trein missen.
de overstap van een paar minuten is veel te kort

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten