Klacht: Absurd telefonisch wachttijden

Semat op 29 oktober 2018 over CBR in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf CBR
Categorie Overheid
Status Open
Datum 29 oktober 2018

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen met het CBR, maar kon geen medewerker bereiken. Ondanks meerdere pogingen en lange wachttijden op de telefoon, bleef het resultaat uit, wat leidde tot frustratie over de bereikbaarheid van de organisatie.

Mijn Klacht:

In de hoop dat er iets mee gedaan gaat worden laat ik weten dat het CBR vandaag niet te bereiken was. Ik heb meerdere malen een poging gedaan om een medewerker te spreken te krijgen zonder resultaat. Urenlang heb ik het bandje mogen aanhoren en begon mijzelf serieus af te vragen of er wel iemand aanwezig was. Morgen helaas weer opnieuw proberen.

Gewenste Oplossing:

In verband met drukte zou een indicatie met wachttijd veel ergenissen kunnen wegnemen. Gewoon iemand aan de lijn krijgen die verder kan helpen of een vraag kan beantwoorden is natuurlijk nog beter.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over CBR

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over CBR nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM