Klacht: Elke dag hetzelfde liedje

Jennifer97 op 12 oktober 2018 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 12 oktober 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Jennifer Timmermans, Wij begrijpen uit je melding dat je niet tevreden bent over onze dienstverlening. Je geeft aan dat het vaak voorkomt dat de trein van 7.11 uur uitvalt. Op basis van periodieke rapportages en analyses wordt door de...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 12 oktober 2018

Een reiziger die dagelijks de trein van Venlo naar Nijmegen neemt, ervaart regelmatig annuleringen, vooral van de trein om 7.11 uur, vaak pas op het moment van vertrek. Daarnaast meldt hij een hoog aantal defecte treinen, wisselstoringen en vertragingen, wat leidt tot frustratie over het onderhoud en de organisatie van Arriva.

Mijn Klacht:

Op het traject Venlo-Nijmegen die ik elke ochtend en middag neem vanwege school, is het 9 van de 10 ochtenden weer raak. Vooral de trein van 7.11 u wordt heel vaak pas gecancelled als de trein al had moeten vertrekken, zo sta ik steeds voor niets op het station en kom ik te laat op school. Vervolgens zijn er de afgelopen weken een belachelijk hoog aantal aan defecte treinen van Arriva, gecombineerd met wisselstoringen en vertragingen. Wat een verschrikkelijk slecht geregeld bedrijf, mag ook wel wat meer doen aan het onderhoud van de treinen aangezien dit elke dag weer terug komt..

Gewenste Oplossing:

Als de treinen gewoon rijden volgens schema of dat er op z’n minst op tijd wordt aangegeven dat de treinen niet rijden. Ook moeten de defecte treinen gemaakt worden en niet mee blijven rond rijden met alle gevolgen van dien.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 12 oktober 2018 om 07:42 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jennifer Timmermans,

Wij begrijpen uit je melding dat je niet tevreden bent over onze dienstverlening. Je geeft aan dat het vaak voorkomt dat de trein van 7.11 uur uitvalt.

Op basis van periodieke rapportages en analyses wordt door de regio gericht gewerkt aan verbetering. Je melding hebben wij doorgestuurd naar de regio met het verzoek hier aandacht aan te besteden en problemen op te lossen. Wij vinden het vervelend te vernemen dat je hierdoor te laat op school komt. Hiervoor bieden wij je onze excuses aan.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.comArrivaNederland of ons online contactformulier: http:bit.ly2wIz51S

Met vriendelijke groet,
Anita

Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten