Klacht: overstap naar andere leverancier doorgezet ondanks annuleren

HABECOM op 01 oktober 2018 over Bespaardirect.nl in de categorie Vergelijkings websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bespaardirect.nl is working on this complaint
πŸ”„ In behandeling
Status In behandeling
Datum 1 oktober 2018

Een klant van Bespaardirect.nl heeft op 8 augustus 2018 een annulering van een offerte bevestigd gekregen, maar ontvangt op 27 september een melding dat de energielevering per 1 oktober toch wordt overgenomen door een andere leverancier. Ondanks herhaalde communicatie over de annulering, blijft de klant geconfronteerd met de overname, wat als onterecht wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Ik heb op 1 augustus 2018 een offerte ontvangen van Bespaardirect en op 8 augustus gemeld dat ik niet op die offerte inga. Mevr Janssens van Bespaardirect heeft op 8 augustus ook bevestigd dat mijn bestelorder 19703 is geannuleerd.
Op 31 augustus meldt United Consumers (UC) dat de energieleveranties per 1 oktober worden overgenomen door een andere leverancier. Ik heb de dagen erna per e-mail enkele malen aangegeven dat ik op 8 augustus reeds heb geannuleerd en GEEN overname van de energieleveranties wens. Op 6 september bevestigt Bespaardirect nogmaals dat ik tijdig en correct heb geannuleerd bij hen.
Op 27 september meldt UC dat de energieleveranties toch per 1 oktober worden overgenomen. Dat is in strijd met hetgeen is overeengekomen. Het is onbegrijpelijk dat Bespaardirect TGP zich zonder toestemming van mij zomaar kan melden bij UC dat zij de energieleveranties gaan overnemen. DAT WIL IK NIET en heb ik ook binnen de daarvoor geldende regels herhaaldelijk gemeld.
Ik heb vandaag daarover een klacht ingediend bij de Autoriteit Consument Markt en zal de komende dagen ook bij andere instanties mijn beklag doen over deze gang van zaken.

Gewenste Oplossing:

absoluut ontevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bespaardirect.nl over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bespaardirect.nl in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM