Klacht: Geen geld terug

Sibo91 op 30 augustus 2018 over Rofra Home in de categorie Horeca

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Rofra Home
Categorie Horeca
Status Open
Datum 30 augustus 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Eetkamer stoelen besteld bij Rofra Vaassen. Er was maar 1 stoel in de winkel. De verkoper heeft beloofd om andere 3 stolen te gaan verzamelen bij andere lokaties. Op de zelfde dag van aankoop heb ik de aankoop schrijfetlijk ontbind. Na een week geen reactie. Ik heb gebeld en afgekeurd dat ik via email contact moet nemen. Email ontvangen dat ik geen geld terug zou krijgen maar een te goedbon. Het staat niet eens in de aankoop overeenkomst zelf niet op de bonnetje. Na 2 weken weer contact opgenemen. Kreeg te horen Meneer…. is op vakantie, we sturen je email naar een andere personnel die je gaat helpen. He is nu een maand later, geen geld en geen reactie van hun. PAS OP! Rofra is geen goede zaak.

Gewenste Oplossing:

Nvt

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rofra Home

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rofra Home nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM