Klacht: actie -kruidvat.nlthuiskomen prijs

I de Vries op 30 augustus 2018 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 30 augustus 2018

Een klant van Kruidvat heeft problemen ervaren met een unieke code die niet werkte bij het invoeren op de website. De klant voelt zich misleid en is teleurgesteld over de actie, omdat deze verwarring heeft veroorzaakt en niet de beloofde resultaten opleverde.

Mijn Klacht:

Uniek code werkt totaal niks! Waarom krijg ik dan de uniek code van Kruidvat terwijl ik probeerde invoeren de uniek code in computer, niks gebeurd en zegt ook dat de code klopt niks.. HUH????? Ophouden met domme actie die werkte helemaal niks! Jullie maakten iedereen in de war raken en mensen dachten Oh, heb ik iets gewonnen van Kruidvat?’ NEE, jullie hebben ons misbruikt gemaakt..

Gewenste Oplossing:

Speel gewoon eerlijk met ons allemaal? Geen valse uniek code meer...

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM