Mijn Klacht:
Heb een 2de hands auto gekocht bij auto’s zonder garantie. Bleek uit eindelijk totaal niet APK waardig. Profiel banden 1.0, remverlichting beide zijden defect. Bandespaning sensor defect op deze auto moet die werken aangezien die van 2015 is. versnellingbak heeft problemen was de eerste dag niet te merken. maar dagen erna begon het. Dag rijverlichting voor defect. Auto werd verkocht heeft wat schade maar is verder in prima staat. Hij komt geen enkele APK keuring door.
Vervolgens blijkt de auto betrokken geweest bij een kop staart botsing voor en achter bumper matchen niet met de rest van de lak van de auto. Velgen blijken ook krom te zijn. Achter de kuntstof bumper komt nog meer schade te voorschijn.
Heb het bedrijf in gebreken gesteld maar wilt van niks weten je heb de auto mogen bekijken die dag en op een brug mogen zetten. Nou das de grootste bullshit dat was totaal niet mogelijk en er werd heel makkelijk gedaan over alle dit is het en we doen verder niks.
Gewenste Oplossing:
Ik ben pas te vrede als alle gebreken zijn gemaakt deze auto is gewoon onveilig voor de weg. Mocht ze zelf niet willen fixen mogen ze 8000 euro retour over maken naar mijn rekening zodat ik het bij een andere garage kan laten maken.
Zo niet dan maar voor de rechten heb al met een advocaat gesproken en ik heb alle recht om hier een zaak van te maken en kan dit makkelijk winnen.


